We are
on the edge

O nas

Czym się zajmujemy?

W nowoczesnej firmie priorytetem działu IT staje się świadczenie usług na rzecz realizacji celów biznesowych organizacji. Firma OnEdge pomaga w realizacji tych zadań specjalizując się w projektowaniu, budowie i utrzymaniu kompleksowych rozwiązań IT oraz systemów monitoringu CCTV. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji oraz pogłębianiu wiedzy przez Naszych pracowników w krótkim czasie staliśmy się rozpoznawalnym integratorem w zakresie bezpieczeństwa wizyjnego. Bazując na rozwiązaniach czołowych światowych producentów projektujemy i wdrażamy skalowalne systemy odpowiadające oczekiwaniom Naszych klientów.

Swoją ofertę kierujemy do klientów biznesowych, instytucji administracji publicznej, służby zdrowia, oświaty i wielu innych.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem

O nas

Nasza wizja

„Bardzo duży nacisk kładziemy na etykę w organizacji jako właściwej postawy w kierunku społecznej odpowiedzialności oraz relacji z Naszymi Klientami. Wysoki rozwój kompetencyjny oraz moralny pracowników prowadzi do budowania trwałych relacji z partnerami biznesowymi, przewagi konkurencyjnej oraz pozytywnego wizerunku firmy.”

Przemysław Przybylak – Prezez Zarządu OnEdge